Merhaba

Değerli gazeteci dostum M.Hanifi Aksakal'ın sahibi olduğu ve haberciliğe yeni bir soluk getireceğine inandığım Sorgu Haber sitesinden tüm okurlara merhabalar.

Uzun yıllar ulusal birkaç yıllıkta mahalli basın macerasından sonra şimdi de internet haber sitesi sütunlarından yazacağımız yazılar ile sizlere merhaba diyeceğiz.

Bazen yazacağımız yazılar yüzünden bize kızacak bazen de sorunlarınızı dile getirdiğimiz için övgüler alacağımızdan kuşkumuz yok. Kimi gün bu köşede Erzurum'un nabzını tutmaya çalışırken kimi günde yapacağımız haberlerle sizlerle birlikte olmaya çalışacağız. Eksikliğini gördüğümüz bir konunun üzerine giderken tek dayanağımız site okurlarımız ve takipçilerimiz olacaktır. Amacımızın Erzurum ve Erzurumluya hizmetten başka bir şey olmayacağı sözünü daha şimdiden verebilirim.

Genç bir meslektaşımızın facebook sayfasında paylaştığı (önüne gelen köşe yazıyor) sözünden dahi ders almaya çalışarak yazılarımızla ve haberlerimizle sizlere ulaşmaya gayret edeceğiz. Elbette yanlışlarımız hatalarımız olacaktır, elbette eksikliklerimiz olacaktır, ancak hem haber sitemiz hem de köşemiz için sizlere vereceğimiz tek sözün hiç kimsenin kişilik haklarına saldırmadan haberlerimizi ve yazılarımızı yazmak olacağını söyleyebilirim.

Çıktığımız bu yolda Allah hem site sahibi Hanifi Aksakal'ın hem de bizlerin yüzünü kara çıkarmaz inşallah. 
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.