22 Ekim 2018 Pazartesi
Anasayfa > Yazarlar > Hakan AKBABA > Türkiye İşgal Altında...
Hakan AKBABA

Türkiye İşgal Altında...

07.06.2017 14:39 12 14 16 18 yazdır
Yazar : Hakan AKBABA

Türkiye İşgal Altında...

Görmek istemediğimiz bir trajediyle karşı karşıyayız. Türkiye'nin iyi kötü büyük coğrafyalara açılması, bizim coğrafyamızı 2 asırdır işgal ve talan eden sömürgeci emperyalistlerin hoşuna gitmedi, gitmiyor, hiç bir zaman da gitmeyecek.

Dünyada Ülkesi'nin başına ne geldiğini anlayamayan Siyasetçiye sahip tek Ülke Türkiye'dir.

Celladına aşık, tasmalı gazeteciler, acınası çocuklar!!

Türkiye'nin bir hissiyatı var. Bütün İslam Ülkelerinde karşılık bulan bir hissiyat. Bütün mazlum dünyada, karşılık bulan bir hissiyat.

Bu hissiyatın büyük bir harekete dönüşebileceğini bütün batılılar görmekte iken bizim andavallar görmekten, bırakın görmek için çaba sarfetmekten aciz.

Son 5-6 aydır Türkiye Batılıların kabusu, Ümmetin umudu oldu.

 Yüzbinlerce km ötelerden gelip Petrol kuyularına çökenler, Türkiye'nin 100 km sınırına güvenlik amaçlı müdahale edince neden kıyameti kopartıyorlar.

Nedir bunları bu kadar korkutan şey?

Türkiye'nin yapacağı derin hamleler bölgeyi Petrol haramilerinden silebilir. Türkiye bölgeye hakim olursa Tek süper güç olabilir.

Türkiye'ye kimler saldırıyor?

İngilizler'in 2 asırlık temel stratejisi, Türkiye ile Mısır'ın aslâ yan yana gelmemesi, köklü ilişkiler kurmaması şeklindeydi ve bunu başardılar.

İngilizler Terör örgütleri ile Türkiye'yi köşeye sıkıştırmaktan asla vazgeçmediler.

İsrail, bizim hiç bir zaman dostumuz olmadı. Türkiye, İsrail'in kölesi, uydusu gibi hareket etti kurulduğu yıldan bu yana. İnanılmaz bir onursuzluklara imza attı.

Almanya ve Amerika tarihin hiçbir döneminde örgütlerle iş yapmadan duramamıştır. Hatta son 5 yıldır artık bunu gizlemekten çekinmemekteler. Almanya terör örgütlerine çadır kurdurup yardım kampanyaları yapmakta iken Amerika bütün dünyaya meydan okur gibi Pyd'ye ciddi Silah yardımlarında bulunmaktadır.

Şimdi yönetimleri ele geçirilmiş İslam Ülkeleri de bunlara eklendi. Suudi Arabistan, Mısır gibi bir çok İslam Ülkesi Amerika'dan, İngiltere'den daha korkunç hamleler yaparak İslam Ülkelerini başta Türkiye'yi devirme planlarını uygulamaya koymuşlardır.

 Türkiye'nin düşmemesi gerekiyor. Türkiye düşerse, mazlumların umudu da suya düşer, Müslümanlar kolay kolay bellerini doğrultamazlar. Her yeri çökerttiler, her yeri. Pakistan'ı, Mısır'ı, Irak'ı, Arap Yarımadası'nı vesaire her yeri.

O yüzden linç edilmeyi göze alsam da, Türkiye'nin uçuruma doğru yuvarlandığını görüyorum ve haykırıyorum: Türkiye, düşmanlarını azaltmak, müttefiklerini çoğaltmak zorundadır.

Nihayet bu noktaya gelindi.

Yine Türkiye, eğitimde, gençlik'te, medyada, kültür, fikir ve sanat hayatında tam anlamıyla işgal altındadır. Hiç bir ülke böyle bir şeye izin vermez. O yüzden Türkiye'nin yeniden, ruh köklerine, medeniyet dinamiklerine kavuşma yolculuğunu vakit kaybetmeden başlatması ve hızlandırması, varlığını koruyabilmesinin yegâne şartıdır.

    HAKAN AKBABA

Yazarın Son Yazıları
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.